п'ятниця, 19 січня, 2018, 13:09 Світ
МЗС Білорусі щодо «Мінська» у Казахстані: про Україну можна говорити і в Антарктиді
Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей. Фото: radiosvoboda.org
Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей. Фото: radiosvoboda.org

У Білорусі заявили, що успіх переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі не залежить від місця їх проведення.

Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей, коментуючи слова президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва про можливість пошуку альтернативного місця проведення переговорів щодо України, йдеться у заяві МЗС Білорусі.

«Варто нагадати: не Білорусь напрошувалася в якості майданчика для проведення переговорів по Україні, а керівники країн Нормандської четвірки висловили прохання до президента Лукашенка прийняти у себе учасників зустрічей з врегулювання українського конфлікту», – зазначив Макей.

За словами голови білоруського МЗС, «на відміну від інших, Білорусь за лаврами миротворця не женеться», проте це в державі зацікавлені у вирішенні конфлікту.

«Ми – не спільники переговорів, але президент Республіки Білорусь неодноразово пропонував різні варіанти врегулювання цієї кризи, в тому числі готовність забезпечити контроль білоруськими миротворцями українсько-російського кордону і лінії зіткнення», – сказав він.

На думку Макея, успіхи переговорів не залежать від місця їх проведення.

«Навряд чи що-небудь залежить від місця проведення переговорів. Переговори по Україні можна перенести хоч в Антарктиду, якщо буде впевненість в їхньому успіху. Але для появи цієї впевненості треба, щоб всі залучені в цей конфлікт сторони, а також нібито «сторонні», але вельми зацікавлені держави були щиро націлені на припинення кровопролиття», – підкреслив міністр.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп запропонував перенести з Мінська в інше місце переговори з урегулювання конфлікту в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:13 :39