п'ятниця, 19 січня, 2018, 14:57 Суспільство
«Кольорові спогади»: Киян запрошують на виставку картин пам’яті Матвія Когана-Шаца
<nbsp;>

23 січня у Національному музеї «Київська картинна галерея», що на вул.Терещенківська, 9, відкриють виставку картин, присвячену пам’яті знаного українського художника-живописця радянського періоду, киянина, Матвія Когана-Шаца (1911-1989 р.р.).

Творчість художника належить до скарбниці українського живопису, але на даний час переважна більшість його картин (біля 400 робіт) вже недосяжна для вітчизняних любителів живопису та колекціонерів, бо вони вивезені за межі України і прикрашають закордонні приватні колекції. Тому виникла ідея познайомити сучасних українців з тим великим надбанням художника, з тими творами, які вже неможливо побачити в жодному музеї України.

Цю ідею реалізували сучасні українські художники, громадські діячі, подружжя, Костянтин та Світлана Шаповалови за підтримки Національного музею «Київська картинна галерея», який нещодавно носив назву Київський національний музей російського мистецтва.

На виставці будуть представлені картини за мотивами саме тих робіт Матвія Когана-Шаца, що були вивезені за кордон. Ці копії виконані пензлем самих ініціаторів виставки. Таким чином, відвідувачі мають можливість ознайомитися з широкою палітрою творів цього видатного художника.

Очікується, що виставка буде цікавою і яскравою, які і роботи самого М.Когана-Шаца, адже він писав виключно пейзажі, насичені яскравими колоритами, дивними нюансами кольорів, полу тонів та віддзеркаленням світла.

Виставка триватиме з 23 січня по 6 лютого 2018 року. Відкриття виставки 23 січня о 18.00.

Адреса: м.Київ, вул.Терещенківська, 9, Національний музеї «Київська картинна галерея»

Читайте також: У Києві Кличко пірнув в ополонку разом із підлеглими, - фото

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 01:13 :45