п'ятниця, 19 січня, 2018, 22:20 Політика
Кабаненко: У час підписання Мінських протоколів на фронті був великий політичний вплив

У період підготовки підписання так званих Мінських протоколів був дуже серйозний політичний вплив. І на мій погляд, це було таке серйозне обмеження.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив адмірал Військово-Морських Сил ЗСУ Ігор Кабаненко.

Відповідаючи на питання ведучої про вплив військових, гість програми зазначив, що військове керівництво таки впливає на певні важливі рішення.

«Хоча досвід 2014-го року та аналіз, який ми проводили, свідчать про те, що у період підготовки підписання так званих Мінських протоколів був дуже серйозний політичний вплив. І на мій погляд, це було таке серйозне обмеження», – зазначив Ігор Кабаненко.

Разом з тим, адмірал ВМС наголосив, що керівництву держави варто розуміти різницю між державною політикою та політичним впливом.

«Хотілося би цього уникнути. Чому? Бо ситуація дуже динамічна, вона може швидко змінюватися. І якщо є якийсь політичний сплив з точки зору визначення, що робимо, а що ні, то це взагалі «збиває з ніг» військового, який бачить розвиток ситуації зсередини. Тому має бути чітка, керована воєнна структура з розумінням хто, що та яким чином робить і керує. Також мають бути чіткі повноваження та відповідальність», – наголосив Кабаненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 01:10 :09