Кабаненко: Мене просили заплющити очі на те, що Росія 2013-го робила в Криму

Велися й такі розмови, що мене просили заплющити очі на те, що відбувалося 2013-го року в Криму.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив екс-заступник міністра оборони України, адмірал Військово-Морських Сил ЗСУ Ігор Кабаненко.

«З початку лютого 2013-го року в нашому українському війську, в Міноборони та в ЗСУ почали відбуватися якісь такі системні зміни, зокрема, для того, щоб зіпсувати всі нормальні відносини із нашими Західними партнерами – НАТО та США»,– зауважив гість програми.

Окрім того, екс-заступник міністра оборони України зазначив, що всіх військових, які тоді навчалися на Заході, хотіли зробити шпигунами та негідниками.

«Хотіли максимально обмежити їхні повноваження і в кінці-кінців зробити те, що було зі мною. А підлила «масла у вогонь» відома історія, яка розгорталася в Криму», – заявив Ігор Кабаненко.

Гість програми продовжив, що ця історія пов’язана з тим, що було виявлено певне обладнання Російської Федерації в територіальних водах України.

«Щодо цього були проведені відповідні адекватні дії. Але велися й такі розмови, що мене просили заплющити очі на те, що відбувалося тоді в Криму», – розповів Ігор Кабаненко.

Читайте також, Адмірал ВМС: Під час конфлікту із Тузлою міністр оборони Марчук діяв на випередження

Loading...