Новини » Події 19 січня, 2018, 16:15
Для звільнених із полону заручників запрацювала «гаряча лінія», – Тука
Українські громадяни звільнені з полону, 27 грудня 2017 року. Фото: ZIK/EPA-EFE/PAVLO PAKHOMENKO
Українські громадяни звільнені з полону, 27 грудня 2017 року. Фото: ZIK/EPA-EFE/PAVLO PAKHOMENKO

При Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій запрацювала «гаряча лінія», на яку можуть звертатися всі звільнені з полону бойовиків українці.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій ТукаЮ, інформує «Укрінформ».

«Запрацювала «гаряча лінія», на яку можуть звертатись усі звільнені – 0-800-309-110. На лінії працюватиме фаховий юрист, який буде супроводжувати дії всіх без винятку заручників під час набуття ними всіх прав українських громадян, у тому числі отримання всіх необхідних документів», – сказав Тука.

У цьому контексті він підкреслив, що серед 42 осіб, які є цивільними і які були звільнені з полону 27 грудня 2017 року, 28 є мешканцями не контрольованих Україною територій, 12 з них не мають при собі жодних документів і тому однією з найперших проблем наразі є паспортизація.

«Ми вже знайшли порозуміння з Державною міграційною службою і будемо працювати в цьому напрямку, щоб всім були надані українські паспорти загального зразка», – сказав Тука.

Наразі в медичних закладах Києва перебуває 47 осіб, які були звільнені 27 грудня і ще потребують медичної допомоги, повідомили на прес-конференції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 21:54 :57