Новини » Політика 19 січня, 2018, 19:18
Депутат: За календарним планом сесія Ради мала закінчуватись не сьогодні

Верховна Рада України працює дуже неефективно, і часто вже відверто не хоче працювати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від Опозиційного блоку Володимир Гусак.

Нагадаємо, сьогодні спікер парламенту Андрій Парубій закрив сьому сесію VIII скликання Верховної Ради. Підбиваючи підсумки сесії, голова ВРУ назвав її роботу складною, але водночас продуктивною, а саму Раду – «острівцем стабільності». Восьма сесія ВРУ розпочнеться 6 лютого.

Народний депутат України від Опозиційного блоку Володимир Гусак вважає, що найважливіші законопроекти ВРУ не те що не ухвалила, а навіть і не розглядала.

«Бо, на превеликий жаль, ця ВРУ працює дуже неефективно, і часто вже відверто не хоче працювати», – заявив Володимир Гусак.

З його слів, за календарним планом роботи, ухваленим у вересні, сьогодні сесія не мала закінчуватися, мав бути ще один пленарний тиждень. «Але цей пленарний тиждень більшість у грудні взяла і просто скасувала», – заявив Володимир Гусак.

Політик зазначив, що багато законопроектів так і не розглянули. Володимир Гусак нагадав, що в Україні важка ситуація у сфері інфраструктури, зокрема, в «Укрзалізниці» та портах, що б’є по економіці України, і держава втрачає сотні мільйонів доларів. З його слів, якщо Рада би працювала, законопроекти щодо інфраструктури були би прийняті, а так до них не доходять руки обранців.

«У нас в Україні, мабуть, все так добре, що тому «острівцю стабільності» про який говорив Парубій, не треба так часто збиратися», – додав нардеп.

Народний депутат (фракція «Народного фронту») Леонід Ємець, коментуючи роботу Ради під час сьомої сесії, виокремив ще один із ухвалених законопроектів: гість програми зауважив, що вперше в історії України було прийнято новий закон про КСУ у частині про конституційну скаргу.

«Раніше, щоб звернутися до КСУ, треба було бути небожителем: або президентом, або ВСУ, усім пленумом, або треба було заручитися підтримкою 45-ти нардепів… Зрозуміло, звичайному громадянину зібрати 45 нардепів, щоб підписатись за захист порушених прав громадянина, або підтримку президента знайти, це було майже неможливо», – зазначив нардеп та наголосив, що законопроектом про конституційну скаргу кожному громадянину України надали можливість у випадку, якщо закон, якого було прийнято, порушує його права, напряму звернутись до КСУ, і КСУ зобов’язаний розглянути ці скарги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 05:42 :45