п'ятниця, 19 січня, 2018, 21:00 Політика
Богомолець: Міністерство охорони здоров’я сьогодні фактично не працює
ZIK
ZIK

Головна мета так званої медичної реформи, яку сьогодні нав’язує уряд – це створення платної медицини, скорочення лікарень та стимуляція лікарів виїздити за кордон.

Таку думку висловила голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Голова Комітету охорони здоров’я ВРУ підкреслила, що Комітет протягом минулого року чотири рази визнавав незадовільною роботу профільного Міністерства.

«Це стосується і щодо програми проти туберкульозу, і щодо закупівлі медикаментів, сироваток та вакцин, і щодо програм лікування дітей за кордоном. Тобто реально Міністерство охорони здоров’я сьогодні не працює. Смертність від ботулізму за минулий рік збільшилася в три рази, адже сироватки в країні немає. Вакцин від дифтерії – також немає», – констатувала Богомолець.

Відтак, наголошує вона, МОЗ не виконує свою головну функцію – охорону здоров’я населення. Натомість це Міністерство займається скороченням швидкої допомоги, закриттям лікарень та знищенням системи медицини.

«Тому я вимагала і вимагаю, щоб до влади приходили виключно професіонали. Так, ми зверталися з вимогою винести нарешті кандидатуру міністра охорони здоров’я на затвердження. Але цього не робить прем’єр-міністр, оскільки немає вищої політичної волі, щоб змінити чинну команду МОЗ. Чому? А тому що вона на сьогодні повністю влаштовує керівництво держави», – вважає Ольга Богомолець.

Голова Комітету впевнена, що головна мета так званої реформи, яку сьогодні нав’язує уряд – це створення платної медицини, скорочення лікарень та стимуляція лікарів виїздити за кордон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:20 :50