п'ятниця, 19 січня, 2018, 22:55 Політика
Адмірал ВМС про заяву Путіна щодо повернення кораблів: Це гібридне «промацування»
ZIK
ZIK

Заява Путіна щодо повернення військової техніки Україні – це гібридне «промацування» для того, щоб зрозуміти, якою буде політична реакція.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив екс-заступник міністра оборони України, адмірал Військово-Морських Сил ЗСУ Ігор Кабаненко.

Екс-заступник міністра оборони України, коментуючи заяву Путіна щодо готовності повернути Україні військову техніку, яка залишилась в окупованому Криму, зазначив, що ідеться про аспекти геополітичної гри.

«Але знову ж таки, тут є аспекти, пов’язані з тим, що у нас немає чіткої морської політики. Військово-морської політики немає», – заявив Ігор Кабаненко.

Якби така політика була, продовжив гість програми, у цих документах була би визначена доля цих активів.

«Ми повинні були, наприклад, визначити, що це є складовою частиною усіх активів, які залишені в Криму і підлягають поверненню разом із Кримом. І Україна буде застосовувати всі зусилля у міжнародних безпекових організаціях, у стосунках з партнерами, міжнародних судах для того, щоб відшкодувати збитки і повернути усе загалом», – заявив Ігор Кабаненко.

З його слів, пропозиція повернути військові кораблі, але без боєзапасу і без військових містечок, без полігонної бази – це гібридний формат. Ігор Кабаненко також звернув увагу на те, що йдеться лише про заяву Путіна, а якихось документів щодо цього немає.

«Це таке гібридне промацування для того, щоб зрозуміти політичну реакцію. Вона була різна – вона була емоційна, була у полі якихось експромтів. Знову ж таки, це було тому, що немає політики у цьому питанні», – переконаний Ігор Кабаненко.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив, що Кремль готовий повернути Україні військову техніку з окупованого Криму.

Читайте також: Через український закон про Донбас Путін зібрав Радбез

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:29 :02