п'ятниця, 19 січня, 2018, 22:40 Політика
Адмірал ВМС: На Яворівському полігоні американці й українці вчаться одні в одних

Нещодавно я був на Яворівському полігоні і бачив, що наші військові тренуються спільно із нашими Західними партнерами. Це така собі «дорога з двостороннім рухом», де військові вчаться одні в одних.

https://www.youtube.com/watch?v=BGq17-bWfAs

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) зрозповів адмірал Військово-Морських Сил ЗСУ Ігор Кабаненко.

Ведуча програми зауважила, що цією війною українські військові пройшли такий вишкіл, що зможуть навчити і американців, і європейців.

Гість програми додав, що це відбувається вже сьогодні.

«От я нещодавно був на Яворівському полігоні і бачив, що наші військові тренуються спільно із нашими Західними партнерами. Це така собі «дорога з двостороннім рухом», вони вчаться одні в одних. І це дорогого варте, там школа серйозна», – каже Ігор Кабаненко.

Адмірал ВМС додав, що такі полігони, як Яворівський ­– це важливий інструмент та елемент української армії, де вибудовуються дружні союзні відносини.

«Я дуже підтримую таку програму. Більше того, коли ще тільки формувався цей Міжнародний центр миротворчості та безпеки, я підтримував таку ідею і продовжую підтримувати. Адже це дуже важливий інструмент та елемент української армії. Це також вибудовує певні дружні союзні відносини. А коли вони існують, то у важку годину можна розраховувати, що твій друг тебе підтримає і допоможе», – акцентував Кабаненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 07:26 :01