п'ятниця, 19 січня, 2018, 21:19 Політика
Адмірал Кабаненко: У «реінтеграційному» законі – ані слова про море
ZIK
ZIK

У законі про реінтеграцію Донбасу є військові аспекти, але вони визначені не зовсім коректно.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив адмірал Військово-Морських Сил ЗСУ Ігор Кабаненко.

Гість програми зазначив, що в ухваленому ВРУ законі «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» є важливі аспекти з точки зору визначення ролі і місця України та Росії у гібридній війні.

«Державна політика у сфері національної безпеки і оборони повинна базуватися принаймні на трьох стовпах. По-перше, це чіткий державний інтерес у цій галузі, у державній політиці щодо національної безпеки та оборони. По-друге, це абсолютно чіткі, зрозумілі, обгрунтовані, адекватні засади цієї політики, політико-військові рамки та відповідні умови здійснення цієї політики. А третє – це конкретне, точне поле вказівок для державних службовців і військових стосовно реалізації цієї політики», – зазначив Ігор Кабаненко.

Гість програми зауважив, що у згаданому законі про море не йдеться ані словом.

«Це актуальна річ, там є питання стосовно територіального моря, є питання стосовно виключної морської економічної зони. Про це – ані слова», – зазначив Ігор Кабаненко та додав, що це питання – до державної еліти, яка, на його думку, орієнтована континентально.

«Це є проблема, і її потрібно долати, тому що, на жаль, навіть поза межами окупації Криму ми сьогодні втратили і продовжуємо втрачати дуже багато», – наголосив Ігор Кабаненко.

Гість програми зауважив, що в законі про реінтеграцію Донбасу є військові аспекти, але, на його переконання, вони визначені не зовсім коректно.

«Там існують колізії стосовно того, як це все виконувати», – додав Ігор Кабаненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:11 :34