live
Новини » Політика

Уся країна знає, що триває війна, і тільки держава цього не визнала, – депутат

У законі про реінтеграцію Донбасу мав бути пункт про розрив дипломатичних відносин із Росією через війну. Всі в країні про це знають, тільки держава не визнала, що це війна.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив позафракційний народний депутат Олександр Дубінін.

«Я хотів би, щоб ми не розділяли депутатів відповідно до голосування за закон про реінтеграцію Донбасу на патріотів і зрадників. Депутати від «Укропу» не голосували, але ми подали понад 20 поправок, які вказують на нашу патріотичну позицію.

Перш за все ми подавали правку, щоб розірвати дипломатичні відносини з Росією. У нас ціла країна знає, що йде війна, тільки держава не визнала, що це війна», – зауважив нардеп.

За його словами, проголосувавши закон про реінтеграцію Донбасу, депутати передали дуже великі повноваження Президенту. Пан Дубінін вважає, що у нього і так були достатні повноваження, щоб запровадити надзвичайний стан і дозволити використання зброї.

«Тепер всі кажуть, що завдяки цьому закону ми можемо використовувати зброю. Але всі ці важелі були у президента, він міг це запровадити», – сказав Дубінін. 

Також гість програми зазначив, що у цьому законі є фраза «переміщення товарів», яка може означати тільки про повернення торгівлі на крові. Тож було запропоновано, щоб переміщення товарів стосувалося лише фізичних осіб, але цю пропозицію було відхилено. 

«Цим законом замінюють «торгівля на крові» фразою «переміщення товарів». Ми запропонували, щоб Кабінет Міністрів визначив порядок і список переміщення товарів фізичних осіб.

Щоб у жодному випадку це не стосувалося юридичних осіб, перевезень вантажним і залізничним транспортом. Вони це все відкинули. Якби це врахували було б дуже важко здійснювати торгівлю. Через декілька місяців ми пожнемо плоди цього закону», – переконаний політик.

Читайте також, Кравчук про анексію Криму: Навіщо нам гадати на гущі?Loading...
Loading...
Loading...