четвер, 18 січня, 2018, 14:31 Події
Турчинов: Відтепер ЗСУ отримають більше можливостей для відсічі російській агресії
Секретар РНБО України Олександр Турчинов. Фото: Струмковський Володимир/УНІАН
Секретар РНБО України Олександр Турчинов. Фото: Струмковський Володимир/УНІАН

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що завдяки закону про реінтеграцію Донбасу з’явилось більше можливостей використання Збройних сил у протистоянні російській агресії.

Відповідний коментар є на сайті РНБО.

За його словами, цей закон створює правові та організаційні умови для відновлення територіальної цілісності України у Донецькій і Луганській областях.

«Окрім того, розширюючи можливості для використання Збройних Сил України, інших військових формувань посилює наші позиції щодо відсічі збройній агресії Російської Федерації та відновлення територіальної цілісності України», – сказав Турчинов.

Він додав, що в цьому законі Росія «чітко і недвозначно визнана державою агресором, а території окремих районів Донецької і Луганської областей окупованими».

На думку Турчинова, це повністю перекреслює спроби РФ замаскувати війну проти України під «миротворчу операцію» та значно посилює українську позицію у міжнародних судах.

Як відомо, 18 січня Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Під час обговорення кілька разів наголошувалося, що цей документ визнає Росію агресором і окупантом.

У самому тексті закону є дві згадки про Росію-агресора (у преамбулі і прикінцевих положеннях), а також одна згадка «держава-окупант».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 20:43 :33