четвер, 18 січня, 2018, 13:41 Політика
Наступна передвиборча кампанія будуватиметься на антирейтингах, – Кушнір

Очевидно, що Арсеній Яценюк намагатиметься повернутись в активну фазу українського політикуму. На з’їзді «Народного фронту» зазначалось, що саме його висуватимуть на президента під час наступної кампанії.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловила політолог Світлана Кушнір.

Вона наголосила: сьогоднішня присутність у Верховній Раді Арсенія Яценюка, який там не з’являвся чи не півроку, виглядає доволі дивно. Однак, це свідчить про його намагання повернутись в активну фазу українського політикуму.

«Однозначно, що нас чекає досить жорстка боротьба за президентську посаду, адже усім хочеться керувати. Інша річ, чи є у людини сили та повноваження, щоб очолити державу у досить складний період. Тому Арсеній Петрович робить чергову заявку на те, щоб стати претендентом. І на з’їзді «Народного фронту» зазначалось, що лише кандидатура Яценюка є пріоритетною, тож коли розпочнеться передвиборча кампанія, його висуватимуть на найвищу в Україні посаду», – розповіла Кушнір.

Говорячи про шанси Яценюка здобути владу, політолог зазначила: після карколомного злету популярності «Народного фронту» у 2014 році, «у нас в країні можливо все».

«Так, вони йшли на патріотичних гаслах та на тому, що є «провідниками захисту і сили» – те чого потребує суспільство. Тому багато людей побачили у партії того, хто може вирішити купу проблем», – вважає політолог.

Та зараз «Народному фронту» немає на кого опиратись у регіонах, адже після отримання місця в парламенті, політсила не почала будувати партійну структуру. Тому напередодні виборів партія може пожвавлюватись та посилить «вербування» людей для роботи в штабах.

«Однак, наступна виборча кампанія будуватиметься не на плюсових рейтингах, а на антирейтингах. У кого він буде найменшим, того й обере український народ», – підсумувала Світлана Кушнір.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 22:30 :24