четвер, 18 січня, 2018, 14:19 Політика
Нардепи зовсім не опікувалися законопроектом про деокупацію, – Єгор Фірсов

Сьогодні у Верховній Раді є 432 депутати, з них лише 350 прийшли на голосування за деокупаційний законопроект. Де були інші 80 нардепів під час такого важливого голосування?

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України (VII та VIII скликань) Єгор Фірсов.

«Українські громадяни могли дивитись просто формат Верховної Ради, як вона засідала. Але варто поглянути на сухі факти. Сьогодні, здавалось би, дуже важливий законопроект розглядався, а скільки депутатів було у сесійній залі. Тільки зареєстрованих було 350 нардепів», – звертає увагу Єгор Фірсов.

Проте загалом зараз у Верховній Раді є 432 депутати. Тому у гостя студії постало питання, де знаходяться більше 80 нардепів під час такого важливого законопроекту? Мовляв, вони і без цього працюють 8 днів на місяць.

«Також є й інші факти щодо цього законопроекту. Одна з перших поправок стосувалась соціального захисту дітей-сиріт із окупованих територій. Знаєте, скільки за цю поправку було голосів? Всього сто два! А 250 депутатів за це взагалі не голосували», – зауважив екс-нардеп.

Тобто двісті п’ятдесят народних депутатів не утримались і, навіть, не голосували проти, а просто не брали участь у голосуванні.

«Я знаю, де вони були. В таких випадках вони або вирішують свої проблеми по мобільному телефону, або ходять їсти. Я веду це до того, що парламентарі цим законопроектом зовсім не опікуються. І близько 98% правок до цього законопроекту не були ухваленими», – підкреслив політик.

В середньому кожна з правок до цього законопроекту отримувала підтримку у вигляді 70-80 голосів, а деякі – більше сотні.

«Загалом цей законопроект важливий тим, що він називає речі своїми іменами. А я нагадаю, що ще у 2016-му Парламентська асамблея Ради Європи прийняла рішення, яке визначало Російську Федерацію агресором», – розповів Фірсов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 12:33 :31