четвер, 18 січня, 2018, 10:46 Регіони
На Закарпатті підрахували збитки від грудневого паводка – 86 млн грн
Паводок на Закарпатті. Фото: Немеш Янош/УНІАН
Паводок на Закарпатті. Фото: Немеш Янош/УНІАН

Закарпатська область звертається в Кабмін із проханням виділити з резервного фонду державного бюджету кошти на ліквідацію наслідків стихії.

Напередодні в облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Головне питання, що розглядалося, – про наслідки паводка, який пройшов Закарпаттям 15-17 грудня минулого року.

«Загалом від стихії постраждали 67 населених пунктів у 14 адміністративно-територіальних одиницях Закарпаття, – наголошує голова Закарпатської ОДА Геннадай  Москаль. – Найбільшого удару зазнали Іршавський, Тячівський, Виноградівський, Міжгірський та Мукачівський райони. Як встановили місцеві та відомчі комісії, всього внаслідок паводка пошкоджено 156 житлових будинків, 12 доріг загального користування державного, місцевого значення та комунальної власності. Пошкоджено 19 мостів, 33 берегоукріплення, один водозабір. Крім того пошкоджено 74 водні об’єкти, серед яких дамби, гідротехнічні споруди та інше. 

Згідно з проведеними розрахунками, загальна сума збитків, завданих надзвичайною ситуацією, склала 86 мільйонів 42,228 тисяч гривень.

При цьому до розрахунку збитків включено не всі об’єкти, які були пошкоджені внаслідок паводку, оскільки по деяких відсутні дані щодо первісної або залишкової вартості, частина із них при обстеженні виявилися безгосподарними», – повідомляють в прес-службі Закарпатської ОДА. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 23:35 :37