четвер, 18 січня, 2018, 15:18 Суспільство
На Вінницькому обласному телебаченні закрили військову програму, що виходила 18 років

Більшість із працівників Вінницької філії ПАТ НСТУ – потрапили під скорочення. 130 осіб буде звільнено, у штаті лишається 84. Чи не найбільш неоднозначним є закриття військово-патріотичної програми «Бастіони», яка виходила на Вінницькій ТРК майже 18 років.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці НСЖУ.

Унаслідок реорганізації роботи обласного телебачення, у новій редакції не знайшлося місця завідувачеві відділу військово-патріотичних програм, заступникові голови Вінницької обласної організації НСЖУ Марині Тепленко.

Програма Марини Тепленко «Бастіони» виходила на Вінницькій ТРК вже майже 18 років. Присвячена вона військовій тематиці. Вона сама не раз була в АТО, а гостями студії були і військові, і лідери громадської думки, і відомі діячі.

«Я привертала увагу до стану справ в українській армії ще тоді, коли про це взагалі ніхто не говорив, а тепер виявляється, ні програми, ні цього відділу взагалі не буде», – зазначає журналістка.

Звільнення Марини Тепленко та закриття її програми – це втрата не тільки для самої ТРК, а й для аудиторії, переконаний голова Вінницької обласної організації НСЖУ Василь Паламарчук.

– Вона має довіру в тих людей, які воюють, не раз їздила в АТО, робила передачі, які знаходили прекрасні відгуки у глядачів. У такий непростий час, без сумніву, дуже потрібні програми такого спрямування, – зазначає він.

Нині журналістка у передінфарктному стані у лікарні. Ще одна її колега – в інсультному відділенні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 14:14 :52