четвер, 18 січня, 2018, 21:16 Політика
Луценко: З моменту вступу в силу «реінтеграційного» закону всі збитки ляжуть на Росію

З того моменту, коли «реінтеграційний» закон вступить в силу, усі збитки, завдані обстрілами, будуть лягати на Російську Федерацію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Батьківщина») Ігор Луценко.

«З того моменту, коли «реінтеграційний» закон вступить в силу, усі збитки, завдані обстрілами будуть лягати на Російську Федерацію. Також на Росію ляжуть збитки, завдані якимись іншими діями, наприклад, перекриттям транспортних доріг та торгівлею. Це буде проблеми окупанта», – заявив Ігор Луценко.

Разом з тим нардеп зауважив, що поки цей закон не вступив у силу, на Донбасі продовжується АТО, відтак, за збитки, завдані в ході цієї операції відповідає Україна.

«І згідно із законом про боротьбу з тероризмом наша держава Україна відповідає перед своїм населенням за всі збитки в ході цієї операції. Тобто, ми із вами повинні платити за те, що люди під російським керівництвом руйнують, та ми мусимо все це компенсувати.

Це не нормально! Нехай Кремль, Путін свої нафтові куби розпечатує і компенсовує. Сподіваюся, ми до цього прийдемо. Та де-юре, поки Президент цей закон не підписав та поки його не опублікували, у нас триває АТО і держава Україна повинна платити за все, що творять там російські найманці», – акцентував Ігор Луценко.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» (закон про деокупацію Донбасу).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:28 :18