четвер, 18 січня, 2018, 20:15 Політика
Луценко про «реінтеграційний» закон: Ми ледь встигли сфотографували листок, з якого читав Вінник

Перед голосуванням за закон про реінтеграцію Донбасу депутатам навіть не роздали матеріали по ньому. Проте ми встигли сфотографували листок, з якого читав Вінник.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив нардеп від Батьківщини Ігор Луценко.

«Ми встигли відфотографувати 4 листки, з яких читав Іван Вінник. Ми розіслали це серед представників своєї фракції. Це ганьба, що ці матеріали не було роздано всім вчасно, аби депутати могли проаналізувати закон», – відзначив пан Луценко.

За словами нардепа, знадобилося аж 3,5 роки, аби Рада прийняла закон, який визнав війну на Донбасі.

«Основне, що відбувається на сході це війна, застосування Збройних сил України. 3,5 роки це не була конституційна ситуація, коли сотні тисяч людей пройшли через фронт, а по конституції Рада мала дати дозвіл на застосування зброї. Через стільки часу ми врешті дійшли до цього питання», – зауважив пан Луценко.

Крім того, гість програми вважає, що визнання законом псевдореспублік терористичними організація, нічого не змінить.

«Гірше від того, що сьогодні ми їх не визнали, нам не стане. На жаль правовий безлад у законі є досі. Швидше як і тепер немає заборони торгівлі, вона була впроваджена за фактом», – сказав Ігор Луценко.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:17 :55