четвер, 18 січня, 2018, 23:25 Економіка
Лещенко пояснив, як різниця у вартості газу розкручує «маховик» корупції

Ціна природного газу для населення і для промисловості має бути однаковою для всіх.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція БПП) Сергій Лещенко.

Нардеп, коментуючи вартість газу в Україні, зазначив, що вона має бути однаковою для всіх.

«Є ціна для промисловості і для населення. Завищують, начебто населення споживає більше, цей дешевий газ іде, наприклад, або на хімічні заводи Фірташа і він отримує дешевий газ, потім виробляє азотні добрива із цього дешевого газу, який мало спожити населення. Потім отримує надприбуток, який потім іде у корупцію, у силовиків, у телеканали, у депутатів – і цей постійний маховик корупції крутиться», – заявив Сергій Лещенко.

Політик додав, що з дешевого газу виробляють електроенергію, і це теж не конкурентна перевага.

«Брати Дубневичі, два відомі діячі з Блоку Петра Порошенка – їх Антикорупційне бюро вже майже схопило за руку. Учора оголошено підозру чотирьом «подільникам». Вони отримали дешевий газ для населення, виробили із нього електроенергію і продали промисловості за ринковим тарифом. У такий спосіб теж формується надприбуток, який іде на вибори. Дубневичі скуповують всі голоси на своїх мажоритарних округах», – заявив Сергій Лещенко.

Тому, на його думку, ціна на газ має бути єдина.

«Інше питання, якою має бути ця ціна? Ціна має бути такою, щоб дати українському виробнику можливість вижити. Тому що не може бути так, що українці на сьогодні платять ціну, начебто цей газ приїхав до нас із Європи і ми заплатили за транспортування. Хоча у більшості випадків цей газ не йде із Європи, а він заміщається – потрапляє з Росії», – зазначив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 09:30 :54