Купрій про пенсії військових: Реформи не призвели до покращення

Усі 144 реформи, чи скільки їх там нам нав’язують, вони не призвели до покращення життя людей в країні.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віталій Купрій, відповідаючи на відео-питання глядача, коли військовим пенсіонерам осучаснять пенсії.

«Однозначно, це проблемне питання. І я вважаю що те, що зараз відбулося, що міністр соціальної політики Рева та прем’єр Гройсман називають пенсійною реформою, але я вважаю, що ніякої реформи не відбулося. Пенсійного забезпечення як не було, так і немає», – підкреслив Купрій.

Відтак народний депутат додає, що йому важко сказати, коли влада зможе виконати те, на що сподівається український народ.

«Думаю, ця влада не зможе щось зробити. Нам треба їх викинути, поставити нових людей і лише тоді ми можемо сподіватися на якісні реформи», – прокоментував Віталій Купрій.

Гість програми додав, що нинішні реформи не призвели до покращення життя в державі.

«Усі 144 реформи, чи скільки їх там нам нав’язують, вони не призвели до покращення життя людей. Ціни ростуть вверх, не зважаючи навіть на низький рівень заробітної плати. А те, що сьогодні відбувається, наприклад, у медичній сфері, воно взагалі вказує на геноцид українського народу. Тому тільки зміною влади ми можемо отримати якусь перспективу»,– наголосив народний обранець.

Читайте також, Купрій: Адвокати підозрюють, що партнер «Рошену» помер від насильницької смерті

Loading...