четвер, 18 січня, 2018, 23:40 Політика
Кравчук: При низькому рівні довіри владі немає на кого опиратись
Кравчук: При низькому рівні довіри владі немає на кого опиратись
Кравчук: При низькому рівні довіри владі немає на кого опиратись

Я чесно вам скажу, що зараз рівень довіри до влади, на жаль, дуже низький. І при такому рівні довіри владі немає на кого опиратись.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук.

«Якщо ми проведемо законно вибори, якщо не буде фальсифікацій, не буде знущання, як було, коли люди повірять у чесність тих виборів і у відвертість та щирість обраних людей, створяться передумови того, щоб йти далі більш правильно та більш широкими кроками. Бо я чесно вам скажу, що зараз рівень довіри до влади, на жаль, дуже низький», – заявив гість програми.

А при такому рівні довіри, як каже Леонід Кравчук, владі немає на кого опиратись.

«Але ж влада – це опора на людей. Тому у цьому плані вибори та перевибори були б корисними. Але, якщо все відбуватиметься по закону і справедливо, я ще раз наголошую. От зараз, наприклад, немає закону про вибори народних депутатів. Та якщо цей закон застосувати, буде те саме», – зазначив перший Президент України.

Кравчук додав, що в Україні сьогодні немає і врегульованого, збагаченого, або зміненого закону про вибори президента, що створює конфлікт інтересів у владі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:04 :09