четвер, 18 січня, 2018, 23:10 Політика
Кравчук: Бізнес не можна будувати тільки на моральних принципах

Природу бізнесу не можна будувати на моральних принципах. Має бути умова, чи це вигідно і не приносить шкоди. Ми ж не клянемося, що ми будемо любити Росію, якщо вона буде нам продавати газ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив колишній президент України Леонід Кравчук.

«Україна зможе обійтися без РФ, це вже показала теперішня ситуація. Говорили, що ми не можемо без російського газу, нафти, ми не можемо без того і без того. Світ зараз настільки інтегрований і глобалізований, що ми можемо купувати і продавати те, що нам вигідно. Вчора чув інформацію від Нафтогазу, що ми вже будемо купувати російський газ, але за цінами нижчими ніж в Європі, тобто нам вигідно і ми будемо купувати. Якщо це вигідно – треба купляти», – переконаний Кравчук.

У відповідь на запитання ведучого, чи такі дії етичні зараз, пан Кравчук сказав, що природу бізнесу та виконання різного роду бізнесових завдань великого і малого масштабу не можна будувати на моральних принципах, або тільки на моральних принципах. 

«Має бути умова, чи це вигідно і не приносить шкоди Україні. Ми ж не клянемося перед Росією, що ми будемо вас любити, якщо ви нам будете продавати газ. Ми кажемо, що ми купуємо, тому що нам вигідно, ви купуєте в нас – вам вигідно і все», – сказав політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 11:28 :27