четвер, 18 січня, 2018, 9:12 Спорт
Фігурист Ярослав Паніот не потрапив у фінал Євро-2018 в чоловічому одиночному катанні

Український фігурист Ярослав Паніот не зміг кваліфікуватися до довільної програми у чоловічому одиночному катанні чемпіонату Європи, який вчора, 17 січня, стартував у Москві.

Ярослав Паніот / ufsf.com.ua

Через невдалий виступ у короткій програмі 20-річний спортсмен набрав лише 60.07 балів, але цього не вистачило, щоб продовжити змагання. Він зупинився за крок до мети, посівши прикре 25-е місце, а в довільній програмі боротьбу продовжать 24 кращих за підсумками першого дня змагань, повідомляє ufsf.com.ua.

Під час прокату учень американського тренера Теммі Гембла припустився численних серйозних помилок, зірвавши обидва стрибки у чотири оберти – спочатку фліп, який він заявив у каскаді з потрійним тулупом, а потім «сольний» четверний тулуп. Після двох падінь Ярослав помилився і під час виконання потрійного акселя. Відтак українець отримав найнижчі у нинішньому сезоні оцінки за коротку програму: його техніку судді оцінили у 31.60 балів, компоненти – 30.47.

Варто зазначити, що фліп у чотири оберти Паніот лише нещодавно став включати до змагальної програми і поява цього стрибка у контенті його короткої була певним ризиком, але, вочевидь, виправданим з огляду на необхідність напрацювання цього стрибка перед олімпійськими стартами. Крім того, фігурист вперше намагався виконати два стрибки у чотири оберти у короткій програмі.

«Я не дуже засмучений,оскільки для мене це досвід, який я розглядаю у контексті підготовки до Олімпійських ігор-2018. Я зробив все, що міг», – заявив Ярослав Паніот після виступу.

Як і передбачалося, коротку програму виграв п’ятиразовий чемпіон Європи іспанець Хав’єр Фернандес з результатом 103.82 бала. На другому місці йде росіянин Дмитро Алієв – 91.33, а на третьому – Деніс Васільєвс з Латвії – 85.11.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 08:02 :53