четвер, 18 січня, 2018, 15:36 Політика
Депутати обов’язково проголосують за Антикорупційний суд, – експерт

Захід не хоче, аби чергові транші МФВ Україні осідлали на офшорних рахунках. Через це зараз змінюється дискурс та ставлення до законопроекту про Антикорупційний суд. Нардепи будуть змушені його підтримати, адже ризики, що постають перед ними, перевищують навіть їхні апетити.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Валерій Димов.

На думку представників Європйеського Союзу, законопроект Президента України про Антикорупційний суд не є таким, що відповідає зобов’язанням нашої держави.

«Спочатку Порошенко звертався до послів, запитуючи, в якій країні діють антикорупційні суди. Держсекретар Керрі на це сказав йому, що у них всі суди антикорупційні», – розповідає Валерій Димов.

Він зазначив, що і Президент Порошенко, і Генпрокурор Луценко хотіли створити антикорупційні палати. На його думку, це б дискредитувало антикорупційну боротьбу, як діяльність Наталі Корчак на посаді керівника НАЗК.

«Тобто були б ті ж самі судді з тих же судів. Вони б просто начепили собі таблички «антикорупційний суддя», але продовжували б працювати в інтересах тих, хто туди їх посадив. Тому Захід сказав, що так не буде», – підкреслив політолог.

Він нагадав, що Захід не хоче, аби гроші, які надаються Україні Міжнародним валютним фондом, осідали на офшорних рахунках, тому змінюється дискурс та ставлення.

«Сьогодні депутати змушені ставити це питання, вносити ці законопроекти. Я думаю, що вони внесуть його в порядок денний і обов’язково проголосують, оскільки ті загрози, які стоять перед ними, перевищують їх апетити», – заявив експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 07:39 :59