середа, 17 січня, 2018, 5:10 Події
Захарченко запровадив у «ДНР» нову «залізну завісу», – документ

Мешканцям окупованих бойовиками територій заборонено виїздити на підконтрольні Україні території.

«Указ» від 15 грудня 2017 року за підписом «глави ДНР» Олександра Захарченка з таким змістом опублікований 15 січня 2018 року, – передають ресурси бойовиків.

ф3

Як ідеться в «документі», заборона на виїзд з 20 грудня 2017 року на підконтрольні Україні території стосується усіх «чиновників» так званої «ДНР», включно з працівниками шкіл.

Як ідетсья в «указі», заборона тимчасова, та дата її закінчення не вказана, відтак доки триватиме у «ДНР» своєрідна «залізна завіса», запроваджена Захарченком за прикладом СРССР, – невідомо.

Попри те, що «указ» опублікований бойовиками лише 15 січня 2018 року, про заборону від кінця грудня минулого року і до сьогодні активно повідомляють у мережі мешканці окупованих «ДНР» територій.

За їх повідомленнями, навіть учителів у школах і комунальників «під підпис» ознайомили з тим, що їхати на підконтрольні Україні території їм не можна.

Читайте також: Під Захарченком захиталося крісло: джерело розкрило інформацію про майбутнє ватажка «ДНР»

Списки з прізвищами ознайомлених з «указом» Захарченка працівників підприємства і установи мають передати у верхи окупаційної влади. Бланк зразка для комунальних підприємств окупованого «ДНР» Єнакієвого є опублікований у мережі.

ф2

Читайте також: Співачка Руслана розповіла, як на її очах у Донецьку вбили охоронця Захарченка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:11 :22