середа, 17 січня, 2018, 11:18 Політика
Ймовірно, що Гройсман братиме участь у президентських виборах, – Гузь

Політичні амбіції Гроймана ще не озвучені. Проте, ймовірно, він захоче йти на президентські вибори і скласти конкуренцію Порошенку.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив нардеп Ігор Гузь.

«Мені здається, що нерозкритою є роль Гройсмана, який може у наступному році сплутати всі карти політикам. Можливо, він захоче піти на президентські вибори і скласти конкуренцію Порошенку», – говорить гість студії.

З кожним місяцем політичні амбіції Гройсмана зростають, зазначив експерт.

«Він стоїть на землі дуже впевнено. Я думаю, що цей політик може вийти з-під контролю влади, якщо відчує підтримку і шанси виграти у боротьбі проти Порошенка. Але така заміна влади не відбулася б за за принципом Путін – Медведев», – переконаний Гузь.

Щоб порівнювати Гройсмана з Порошенком, треба тонко відчувати натуру Петра Олексійовича, наголошує нардеп.

«Я думаю, що ця людина дуже любить владу, і більше, аніж інші високопосадові. Він буде боротися за крісло, вибудовуючи свою жорстку вертикаль. Тому, очевидно, не повторить бездарний шлях Ющенка, бо впевнено підходить до другого терміну. Думаю, аби виграти вибори, Гройсман за кілька місяців до перегонів зробить рішучий крок», – зазначає гість ефіру.

На думку Гузя, Гройсмана підтримують ті люди, яким набрид Порошенко і які прагнуть демократії.

«Хто стоїть за Гройсманом? Мені здається, що багато українців з істеблішменту, які не хочуть на посаді бачити Тимошенко, опозицію, Порошенка. Прем’єр-міністр не така жорстка людина у стосунку до політичних супротивників. Говорімо відверто: ГПУ, СБУ сьогодні у руках Банкової відіграють репресивну роль. Будь-хто, хто переходить межу, отримує десятки кримінальних справ, увагу медіа і так далі. Поки що за Гройсманом такого не відчувається. Він навіть простіший у спілкуванні. Це подобається тим, хто хоче, щоб Україна розвивалася демократично. Бо у цьому контексті Петро Олексійовича схиляє у минуле», – розказує політик.

Народний обранець додає, що і серед депутатів Верхоної Ради є багато прихильників Гройсмана. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 14:48 :11