Новини » Економіка

Віталій Купрій про махінації з тарифами: Будемо створювати громадську прокуратуру

Щодо тарифу «Роттердам+», то компаніями Ахметова разом із Порошенком вже розкрадено приблизно 20 млрд гривень. Тому я реагую як можу: пишу заяви, критикую, коли такі справи не розслідуються. Більше того, я зараз хочу створити громадську прокуратуру, або альтернативний слідчий комітет, де ми самі будемо такі злочини розслідувати.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (о 19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віталій Купрій.

Глядачка програми запитала у народного депутат, звідки український уряд та українські «цінотворці» беруть такі ціни на продукти, комунальні послуги та чому рівняються на Європу, якщо зарплата звичайно українця далеко не європейська. На що Віталій Купрій відповів:

«Найпростіший приклад – це формула «Роттердам+». І до речі, до нового року було анонсоване підвищення цін на електроенергію і мені голова НКРЕКП, цей колишній торговець цукерками Рошен із Москви пан Вовк заявляв, що людям нічого не буде. Але я хотів би нагадати, що ціна за електроенергію закладена у кожному товарі та у кожній послузі. Відтак, якщо підняли тарифи для промислових споживачів, то їхня продукція вийде на ринок з завищеною ціною», – зауважив Купрій.

Щодо формули «Роттердам+», нардеп додає, що компаніями Ахметова, а це «ДТЕК», разом із Порошенком вже розкрадено приблизно 20 млрд гривень.

«Можливо це не державні кошти, але це кошти людей, споживачів електроенергії. Тому я реагую як можу. Я пишу заяви та критикую, коли такі справи не розслідуються. Більше того, я зараз хочу створити громадську прокуратуру, або альтернативний слідчий комітет, запросити туди людей, фахівців, прокурорських працівників, які не можуть працювати у цій системі. Ми будемо сідати за стіл, будемо самі розслідувати ці злочини та будемо давати рекомендації посадовцям. Ми маємо показати альтернативу, як зупинити такі корупційні дії в країні. От тоді в тарифних складових не буде корупції», – підсумував Віталій Купрій.

Loading...