середа, 17 січня, 2018, 22:35 Політика
Віктор Балога пояснив, чому БПП і НФ не створять єдиної партії

У питанні ідеології Фронт змін і БПП нічим не відрізняються – вони злодії. Але між представниками провладних партій є недовіра через особисті амбіції. Створення єдиної провладної партії неможливе навіть тому, що вони досягли точки не повернення.

Про це заявив народний депутат Віктор Балога в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK.

«При будь-якій владі завжди є бажання створити політичний проект, який би дав можливість залишитися при владі вічно, як це відбувається в Росії. За часів Ющенка, як би він цього не хотів, щоб була одна велика команда, а кожній великій команді лебідь, рак і щука тягнуть в різні сторони. Тому на теперішнє питання, як президенту перемогти на виборах, скажу що, які б не відбувалися союзи їм тяжко буде знайти спільну мову», – вважає пан Балога.

На переконання нардепа, хоча між представниками провладних партій є недовіра через свої особисті амбіції, проте у питанні ідеології Фронт змін і БПП нічим не відрізняються – вони злодії.

«І одні не хочуть на країну працювати і другі. Тут вони однакові генетично та ідеологічно. Проте, створення єдиної провладної партії не можливе навіть у тому розумінні, що вони є антидержавники, вони досягли точки не повернення. Річ тім, що між ними є недовіра. У багатьох політичних договорняках хтось когось кидав. Тому я тут надіюсь, що допоможе Всевишній і зрозуміє народ, що оці всі перестановки, а від них сума не міняється, нічого не змінять. Які б вони не ліпили союзи, люди залишаться ті самі. Це головне і я думаю, що ми це зрозуміємо навіть якщо зомбоящик буде їх рекламувати», – відзначив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 07:16 :56