середа, 17 січня, 2018, 22:45 Політика
Віктор Балога: Неможливо фейками забрати Донбас

Президент не вирішує питання, щоб зупинити конфлікт на Донбасі, бо на вибори іти завжди краще, коли триває війна. Якщо до того часу її зупинять, тоді всі проблеми, які є в країні, повернуться у сторону Президента.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віктор Балога.

Політик нагадав, що Президент України сказав про те, що вимагає від РФ дотримання Мінських угод. Проте таку заяву Віктор Балога вважає фейком, адже Путіну виконати Мінські угоди легко, а Україна цього не може зробити. Гість програми вважає, якщо після того, як буде сформовано коаліцію та уряд у Німеччині і вони візьмуться за питання Мінських домовленостей, Україну змусять дійсно виконувати Мінські угоди, «нам легко не буде, і в першу чергу – Президенту, бо він поставив там свої відбитки пальців».

«Неможливо фейками забрати Донбас. Неможливо фейковими рішеннями говорити про те, що буде перспектива повернення Криму», – заявив гість програми.

Політик переконаний, що у питанні щодо повернення окупованих територій українська влада живе лише одним днем – днем наступних виборів.

«Президенту ніяк не хочеться вирішувати питання виходу із клінчу і зупинення війни, бо на вибори іти завжди краще, коли йде війна, аніж тоді, коли її не буде. Бо тоді вже всі проблеми, які є в країни, повернуться у сторону Президента», – заявив нардеп.

Віктор Балога, коментуючи особливості законопроекту щодо деокупації Донбасу, зазначив, що Президент Порошенко зробив те, чого хотів Янукович, у 10-му степені: не змінюючи Конституції, він підім’яв під себе усю вертикаль влади.

«Він у будь-які закони щось вписує, де розширює свої повноваження, де б себе посилити», – каже гість програми.

Віктор Балога додав, що «деокупаційний» закон також посилює вертикаль влади Президента, а ось питання щодо повернення Донбасу цей законопроект не вирішує.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:37 :20