Новини » Суспільство 17 січня, 2018, 23:40
Віктор Балога: на біженцях до ЄС в Україні заробляють по 50 тисяч доларів за 10 осіб

Літаки, які перевозять біженців, працюють під прикриттям відповідних служб. За перекидання 10 чоловік вони заробляють 50 тисяч доларів. Біженців доставляють на Закарпаття з Одеси та Росії за сприяння силовиків.

Про це заявив народний депутат Віктор Балога в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK.

«Буквально вчора відкрився новий рейс – авіасполучення між Угорщиною та Україною. Вчора зловили літак із в’єтнамцями та афганцями, який привіз із Закарпаття десяток біженців. Як таке може бути, якщо пілоти на обліку у спецслужбах, а любий зліт або рух літака обліковується – це ж не «євробляхи», що ми з ними не можемо навести порядок. Літаки з території України возять біженців», – розповів пан Балога.

На переконання гостя програми, Украерорух бачить, як злітають ці літаки, але від них немає ніякої реакції.

«Вони не вчиняють ніяких дій доти, доки літак не зловлять, а коли зловлять, то розказують всім, що працювали над цим. Шановні, та не може літак везти біженців без прикриття відповідних служб. Ми не можемо себе поважати, бо це великий бізнес. Повезли 10 чоловік і отримали 50 тисяч доларів за перекидку. Біженців доставляють на Закарпаття з Одеси, Росії. Ну як без силовиків їх доставлять? Ми точно не «кришуємо», бо нас би одразу викрили», – відзначив пан Балога.

Крім того нардеп зауважив, що є й інші речі, якими не можна займатись, зокрема вводити обмеження з ввезення товарів в Україну.

«Були так звані «піджаки», які провозили в бусику товару на пару сотень євро. У парламенті взяли і вирішили, що вони не мають права це робити. Втратили роботу мінімум 50 тисяч людей, які не спали по ночах. Ви знаєте, хто це був? Вчителі, медики, соцпрацівники, безробітні. Тепер у Львівській області протестують мешканці і питають, чому одні перевозять товару на мільярди і не платять податки, а інші не можуть заробити кілька гривень. І це серйозне питання. Ніби збираються міняти помилку, яка не коштує і ломаного гроша», – підсумував політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:26 :54