середа, 17 січня, 2018, 11:28 Політика
Буде ще одна революція, – нардеп

Ймовірно, ближче до виборів в Україні почнеться протестний рух. Його «тараном» може стати Саакашвілі, попри те, що він не отримав політичної підтримки на мітингу 17 жовтня.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив нардеп Ігор Гузь.

«В країні росте градус протесту. Водночас, як би не хотілося опозиції, наразі він не виштовхує людей на вулиці. За останні три роки, до акції Саакашвілі, не відбувалися потужні мітинги проти Президента. Я гарантую, що при підготовці до виборів на майданах стоятиме безліч українців та опозиціонерів. Передусім, там буде Юлія Тимошенко. Треба це чи ні – хай визначають люди», – говорить гість студії.

Протест – це не тільки розхитування системи, а й можливість влади зупинитися і проаналізувати свої дії, коментує нардеп.

«Буде ще одна революція. Гадаю, опозиція використає цей інструментарій. А от Саакашвілі у цьому плані є тараном. Я сумніваюся, що ним хтось керує, його внутрішня суть є бунтівною», – каже Ігор Гузь.

 «Саакашвілі є найбільш імпульсивним і вибуховим політиком. Він не зважає на ситуацію навколо. Крім того, йому нема куди діватися: якщо не буде в гущі подій і ляже на дно, то його просто депортують», – пояснює гість програми.

Читайте також: Саакашвілі розповів, хто «зливав» документи про виведення $1,5 млрд Януковича

Ігор Гузь стверджує, що українці налаштовані протестно, проте є чинники, які їх стримують.

«Я спілкуюся із звичайними людьми у своєму окрузі, бачу, що вони незадоволені владою і мають протестний настрій. Але вийти на вулиці вони не готові. Їх стримує війна. Також, зазвичай, люди йдуть на революції у підтримку альтернативи, а якою вона є зараз? Я думаю, що з цим є велика проблема», –  зауважує експерт. 

Читайте також: Система, яка здала Крим і Донбас, розуміє, що скоро її перезавантажать, – депутат ВР

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:44 :33