середа, 17 січня, 2018, 5:15 Політика
Семенченко: Не поділяю песимістичні бачення щодо українського народу

Я не поділяю песимістичні бачення щодо українського народу. Більшу частину людей виховували абсолютно нормально. Тож треба робити так, щоб ті чиновники, які є злодіями, і спонукають до давання хабара людей, сідали у в'язницю.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат із фракції Самопоміч Семен Семенченко.

«Для чого ризикувати, підходити під потоки бруду, якщо люди не оцінять: Будь як всі – відійди в сторону. Ви знаєте, ці спокуси були з самого початку існування людства, вони в книгах описані, в фільмах зображені і в Біблії розказані.

Давайте не будемо думати про те, який народ, давайте думати про те, якими нас виховали і що треба робити, щоб залишатися самим собою і бути у злагоді зі своєю совістю. Роби, що повинен, і буде, що буде», – вважає нардеп.

За словами гостя програми, він не поділяє песимістичні бачення українського народу, тому що не можуть всі 40 мільйонів вирізати ліс у Карпатах, забруднювати водойми і красти.

«Більша частина людей, я впевнений, це люди, яких виховували абсолютно нормально. Просто влада повинна показувати приклад, влада має робити так. Але все телебачення, вся пропаганда перетворюється у суцільне спокушання людини. Мовляв, «стань таким, як ці злодії і все буде у тебе добре».

Треба робити так, щоб ті, хто є цими злодіями, спокушає людей, краде, сідали у в'язницю. Ми не можемо викорінити все зло – це, мабуть, можливо тільки тоді, коли Царство Боже настане, як у Біблії написано, але ми можемо навколо нас збільшувати простір добра. Тому давайте відганяти погані думки, невпевненість, робити якнайбільше, ставати поряд із такими ж, і буде, що буде. А буде все добре», – переконаний пан Семенченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 10:05 :56