Новини » Економіка 17 січня, 2018, 11:13
Підвищення тарифів серйозно вдарило по малому і середньому бізнесу, – Олена Бабак

Досі часто говорили про те, що відбувається намагання прирівняти тарифи на комунальні послуги для населення та промислових споживачів, але насправді відрив лише збільшується. Це доволі серйозний удар для малого та середнього бізнесу.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Почути Україну» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) зазначила народний депутат України Олена Бабак.

«Насправді я саме від людей отримую інформацію про їх погляди на ситуацію із тарифами на комунальні послуги. І буквально перед Новим роком до мене звернулась велика кількість активістів-підприємців з міста Запоріжжя, які мають невеликі ресторани», – розповідає Олена Бабак.

За її словами, у Запоріжжі була ціла акція, бо ці люди вийшли страйкувати під мерію через тарифи на тепло. Мовляв, ціна газу, яку, начебто, підвищують для комерційних споживачів, включається і в тарифи на тепло.

«Вони порахували, що коли в листопаді 2016 року плата за тепло коштувала близько 900 гривень, то за листопад 2017-го їм нарахували 3 500 гривень. Вони намагалися з’ясувати, наскільки ще будуть піднімати ці тарифи для комерційних споживачів», – каже народний депутат.

Вона зазначила, що спочатку було піднято мінімальну заробітну платню, з якої дрібні підприємці повинні сплачувати Єдиний соціальний внесок, а тепер для них ще й піднімають тарифи на комунальні послуги.

«Говорили про те, що відбувається намагання прирівняти ціни на електроенергію для населення та промислових споживачів, але відрив лише збільшується. Тобто далі іде нова ціна і ми знову будемо очікувати ще новий план на 5 років, щоб наздогнати те, чого немає», – каже народна обранка.

Тому вона переконана, що не варто говорити про збільшення тарифів лише для населення, адже справжній удар іде по малому та середньому бізнесу.

«Це сьогодні найбільша проблема, і надалі так не може працювати держава, яка постійно орієнтується на імпортний паритет. Проблема в тому, що сьогодні не працює механізм до інформації регулятора, згідно з прийнятими рішеннями», – пояснює Олена Бабак.


Реклама

Теперь вы можете получить страховку онлайн, не выходя из дома. Благодаря сервису Финсканнер, вы легко сможете оформить любой вид страховки. Теперь страхование будет к вам ближе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 00:07 :32