Новини » Політика 17 січня, 2018, 19:26
Нацполіція зобов’язана розслідувати купівлю Порошенком зброї, – Купрій

Коли Президент Порошенко якимсь чином придбав досить великий об’єм зброї і передав її армії, то виникає запитання, якими нормами законодавства він користувався?

Про це зауважив народний депутат України Віталій Купрій у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Глядач програми зауважив: які можуть бути претензії до Президента Порошенка, якщо він за власні кошти підтримує українську армію, купуючи для неї зброю?

На що депутат відреагував, що питання не в тому, що Порошенко зі власних коштів підтримує армію, а в тому, чи має він право купувати зброю, якщо в державі не прийнятий закон про легалізацію зброї.

«Я є одним із ініціаторів того, щоб в Україні легалізували нарізну зброю, зокрема і короткоствольну. Я б хотів, щоб в нашій країні працював цивілізований ринок і люди, які хочуть захистити себе та свої родини, до того ж в умовах агресії, мали право купувати таку зброю.

Проте коли я бачу, що Президент Порошенко якимсь чином придбав досить великий об’єм зброї і передав її армії, то виникає запитання, якими нормами законодавства він користувався? І чому, наприклад, депутат, або ж інша людина цього зробити не може?», – зауважив Віталій Купрій.

Депутат пояснив, що цей факт можна розслідувати в межах кримінального провадження про незаконне поводження зі зброєю.

«Я написав відповідну заву до правоохоронних органів, проте, на жаль, Нацполіція повністю проігнорувала мене. Але нещодавно я побачив у реєстрі, що переміг суд по цьому запиту, відтак Нацполіція зобов’язана розслідувати цей випадок», – підкреслив Віталій Купрій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:53 :24