Новини » Політика 17 січня, 2018, 18:45
Купрій: СБУ має допитати Порошенка щодо «розписок ФСБ»
Купрій: СБУ має допитати Порошенка щодо «розписок ФСБ»
Купрій: СБУ має допитати Порошенка щодо «розписок ФСБ»

Якщо Президент хоче довести свою непричетність, то нехай СБУ відкриє провадження, щоб Порошенко прийшов на допит. Якщо ж Президент чинитиме супротив, то це тільки підтвердить його провину.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

Глядач програми запитав, яка ймовірність того, що Петро Порошенко дійсно був завербований ФСБ, враховуючи останні новини про так звані розписки Порошенка для ФСБ РФ?

«Я офіційно відреагував на інформацію, яка була оприлюднена на телеканалі «Руставі-2», а тому подав депутатський запит до СБУ, щоб було відкрито кримінальне провадження по факту державної зради. Відповідь на мій запит має бути вже цієї п’ятниці», – зауважив Купрій.

Депутат уточнює, якщо у 2007 році з боку Порошенка дійсно писалися подібні заяви до директора ФСБ про те, що з його боку не буде проводитися антиросійська діяльність, то це може стати відповіддю, чому в Україні досі триває війна, квітне торгівля та бізнес з Росією.

«Після цього депутатського запиту має бути відкрите провадження за статтею 111 про державну зраду. Також СБУ має провести експертизу почерку Порошенка та допитати Президента», – підкреслив народний депутат.

Він певен, що у такій ситуації, коли розгорівся великий скандал, і Президент мав би відреагувати на те, що проти нього була поширена неправдива інформація.

«Порошенко мав би звернутися до суду для спростування неправдивих даних та захисту своєї честі та гідності, проте цього досі не відбулося. З іншого боку, якщо Президент хоче довести свою непричетність, то нехай СБУ відкриє провадження, щоб Порошенко прийшов на допит. Якщо ж Президент чинитиме супротив, то це тільки підтвердить його провину», – підсумував Віталій Купрій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 13:26 :45