Купрій про тиск на телеканал ZIK: Країна може скотитися до диктатури

Якщо основоположне право на свободу слова будуть систематично порушувати, то держава може скотиться до диктатури й стати країною третього світу.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Із огляду на мою жорстку критику влади, на ефіри мене запрошують дуже мало українських телеканалів. Тому я вдячний телеканалу ZIK, що надає мені таку можливість. Однак дуже прикро, що й досі продовжується тиск на цей телеканал, і це абсолютно неприпустимо в демократичній цивілізованій країні», – наголосив Купрій.

Депутат підкреслив, що право на свободу слова – це основоположне право. І якщо це право будуть систематично порушувати, то держава може скотиться до диктатури й стати країною третього світу.

«Саме держава мала б опікуватися антимонопольною політикою, щоб у ЗМІ були представлені різносторонні думки. Але, на жаль, один із найвідоміших олігархів в країні, власне, і встановлює контроль за системою всіх ЗМІ. Звісно, у цій ситуації потрібно продовжувати боротися, але зі зміною влади це було б набагато простіше», – зауважив Віталій Купрій.

Поряд з цим народний депутат зауважив, що однією із альтернатив для вільного інформаційного простору може стати інтернет-платформа соціальних мереж. Відтак, значення соціальних ресурсів потрібно підвищувати і працювати над свободою слова, зокрема, і в цьому напрямку.

Loading...