Новини » Політика

Купрій про Дубневичів: Усі справи в НАБУ поставили у «шафку»

Я є одним із перших народних депутатів, який заявив НАБУ про злочини братів Дубневичів. Але чомусь усі справи НАБУ «по дзвінку», або за корупційною складовою кладуться у «шафку». Тому у мене є величезні претензії до НАБУ.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Віталій Купрій.

У Фейсбук-питанні глядач запитав народного депутата, чому НАБУ не звертає увагу на корупцію у великих масштабах при закупівлях в «Укрзалізниці» народними депутатами Дубневичами, які тримають під контролем всю Львівщину.

Відповідаючи на питання, Віталій Купрій зазначив, що він є одним із перших народних депутатів, який заявив НАБУ про злочини братів Дубневичів.

«Одразу було відкрито провадження, було навіть чотири, чи п’ять арештів і наскільки я розумію, сьогодні також відбулися певні арешти, зокрема, через махінації з газом. Так от, мені дуже стало цікаво, що після пів року арештів цих людей відпускають, тиша повна, потім Гройсман стає прем’єром і бере під контроль «Укрзалізницю». Можливо із ним поділилися, «долю» занесли, я не знаю. Але усі справи НАБУ «по-дзвінку», або за корупційною складовою кладуться у «шафку». Тому у мене величезні претензії до НАБУ», – заявив Купрій.

Народний також депутат розповів, що за його заявами через суд НАБУ відкрило чимало справ, але так і не розслідувало їх.

«За моїми заявами через суд відкрито дуже багато кримінальних проваджень. В тому числі проти Президента Порошенка за крадіжку землі у Царському селі, щодо міністра енергетики Насалика за зловживання на ринку енергетики. Також за моєю заявою відкрита справа щодо «Роттердам+». Але усі вони не розслідуються»,– наголосив гість програми.

Натомість, як зауважив Купрій, що детективами НАБУ для розслідування вибирається якийсь дрібний чиновник, або ж справа, яка не буде заважати Порошенку, чи ще комусь.

«Але от навіть в Міноборони був випадок, коли начебто заарештовували заступника міністра і вказували, що є проблема із закупівлею пального. Та його зараз випустили і претензій до нікого немає. Та я винайшов другу схему, де міністр оборони Полторак та його підлеглі на 200 млн грн. вкрали пального для літаків, але НАБУ відмовляється по цьому відкривати справу. Я зараз із ними в суді через це суджуся. Тому НАБУ зараз – це профанація, на жаль», – прокоментував Віталій Купрій.

Loading...