Купрій: Адвокати підозрюють, що партнер «Рошену» помер від насильницької смерті

Жінка померлого у 2016 році дистриб’ютора «Рошену» заявила, що невдовзі після смерті чоловіка у її сім’ї незаконно відібрав бізнес один із співвласників корпорації «Рошен» Костянтин Май.

Про це зауважив народний депутат України Віталій Купрій у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«До мене надійшла заява від жінки, яка розповіла, що її чоловік був дистриб’ютором корпорації «Рошен» впродовж 20-ти років в Дніпрі та Дніпропетровській області. Я особисто зустрічався з цією жінкою та її адвокатами, і вони переконують, що чоловік помер за загадкових обставин», – зауважив Купрій.

Депутат нагадав, що за офіційною інформацією чоловік помер від інфаркту. Однак зазначив, що поки що не буде розкривати усю інформацію, чому є підозри, що це була насильницька смерть. Але додав, що дуже дивні події відбулися вже після смерті чоловіка.

«Один із співвласників корпорації «Рошен» Костянтин Май, за словами жінки, пропонував за декілька днів до смерті чоловіка віддати йому багатомільйонний бізнес по дистрибуції. Але коли чоловік відмовився, то невдовзі загадково помер. Однак бізнес Костянтин Май все одно відібрав, не давши навіть вдові вступити в спадщину», – підкреслив Купрій.

За словами депутата, були підроблені довіреності, документи та підкуповувалися нотаріуси.

«По цьому факту є відкрита кримінальна справа, але вона не розслідується, оскільки генпрокурор Луценко є кумом Порошенка, який і володіє «Рошеном». Я розумію, що це фактично замкнуте коло, але ми все одно плануємо з вдовою померлого вийти на прес-конференцію, щоб сім’я принаймні мала можливість забрати рейдерським способом захоплене мано», – наголосив Віталій Купрій.

Loading...