Новини » Львів 548

Конфлікт зі стоматологіями Львова не вщухає: на порозі третьої поліклініки дійшло до бійки

Сьогодні, на вході до третьої стоматполіклінки у Львові сталася штовханина, під час якої постраждала жінка. Обидві сторони конфлікту – начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб та працівники медзакладу мають різні версії того, що трапилося.

Так, як повідомили стоматологи, вранці вкотре на своє робоче місце намагався потрапити головний лікар Юрія Павліва, якому колектив і профспілкова організація висловили недовіру та відмовилися працювати під його керівництвом.

«Групою підтримки для горе-керівника став очільник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб. Працівники поліклініки не впустили на своє робоче місце пана Павліва. Натомість реакція і головного лікаря, і особливо начальника міського управління охорони здоров’я виявилася вкрай неадекватною. Володимир Зуб агресивно почав розштовхувати працівників поліклініки і вдарив начмеда Третьої комунальної стоматполіклініки Ірини Шишковську, яка від завданого удару впала», – повідомили свою версію лікарі.

Ірина Шишловська має намір зняти побої та подати заяву в прокуратуру і поліцію.

Натомість, згідно з опублікованим прес-службою ЛМР поясненням Володимира Зуба, ситуація розгорталася дещо по-іншому. Зі слів управлінця, саме працівники медичного закладу спровокували штовханину із застосуванням фізичної сили, внаслідок якої впала жінка.

«До головного лікаря 3-ї стоматологічної поліклініки Юрія Павліва звернулися працівники цієї стоматполіклініки, які хочуть звільнитися за власним бажанням, а також працівники, яким необхідно оформити пенсію. І сьогодні я разом з головним лікарем 3-ї стоматполіклініки та головним спеціалістом з кадрових питань управління охорони здоров’я виїхали в цю поліклініку, щоб взяти трудові книжки та оформити їх належним чином для тих, хто звільняється, і тих, кому треба зробити відповідні документи для отримання пенсії.

При вході в поліклініку нас зустріла група працівників 3-ї стоматполіклініки, які заблокували вхід у приміщення. При спробі пройти до приміщення виникла штовханина. Мене і головного лікаря почали штовхати, і в результаті цієї штовханини, яку спровокували працівники цієї ж поліклініки, впала жінка.

Також інформую про те, що до головного лікаря 3-ї стоматполіклініки була застосована фізична сила, з приводу чого він уже подав відповідну заяву у правоохоронні органи», – заявив Зуб.

Нагадаємо, досі у Львові три стоматполіклініки мають статус комунальних. Їхні профспілки судяться із Львівською міською радою через впровадження реформи, яка передбачає переведення установ у некомерційні підприємства.

Loading...
Loading...
Loading...