Коломойський може підтримати Тимошенко на президентських виборах, – Гузь

Юлія Тимошенко дуже хитрий політик. Її під час президентських виборів може підтримати Коломойський, оскільки олігарху не подобається Порошенко.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив нардеп Ігор Гузь.

«Я думаю, що міць Рената Ахметова вже не така, як раніше. Сумніваюся, що він прямо впливає на діючу владу, проте вона зберігає нейтралітет, не відкриваючи кримінальні справи. Конфлікт виглядає, наче непорозуміння у сфері бізнесу. Також є лояльність з боку медіа. Тому, припускаю, що відбулася домовленість на рівні Порошенка і Ахметова. Натомість, Фірташ у Відні, Коломойський в Женеві, а Пінчук грає свою роль», – говорить гість студії.

На думку Гузя, Ахметов зацікавлений у збережені персонажів діючої влади на своїх позиціях.

«Його статки зростають і він собі спокійно керує процесами. Загалом, Ахметов дуже успішний. При тому, що він був головним фінансистом «Партії регіонів» і причетний до вбивств на Майдані. З Фірташем складніше. Він ув’язався у загальнополітичну гру, в якій задіяні США. А до слова, Коломойський, опираючись на його характер та інтереси, гратиме не на млин Петра Олексійовича», – каже експерт.

Юлія Володимирівна – дуже хитрий політик, навіть більше, ніж Петро Олексійович, коментує нардеп.

«Вона вичікує на стрибок. Розуміє, що стартувати з президентською компанією ще надто рано. Тому веде переговори і має всі шанси домовитися з Коломойським, залучившись серйозною підтримкою. Гадаю, якщо Гройсман не проявить себе, то вся опозиція буде змушена підтримати Тимошенко. Наприклад, Садовий. Він з цією жінкою має не дуже позитивні реляції, але зважаючи на те, як з ним чинить Банкова, він може підтримати її у другому турі», – додає Гузь.

Loading...