середа, 17 січня, 2018, 16:40 Політика
Імовірно, Коломойський причетний до протестів, але він вже «награвся», – політолог

Специфіка характеру Ігоря Коломойського полягає в тому, що він не любить довгі забіги, а хоче швидко отримувати результат.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Кирило Сазонов.

Ігоря Коломойського неодноразово пов'язували із останніми мітингами, які відбувались у столиці. Говорили і про те, що нині активність опозиціонерів знизиться, тому що Коломойському обмежили можливість фінансування. Існують і думки про те, що розслідування проти нього може бути помстою за можливе фінансування опозиціонерів.

«Тут проявляється специфіка характеру Коломойського – він не любить довгі забіги, натомість полюбляє швидкі атаки задля швидкого отримання результату. Тобто він не любить фінансувати щось, що триватиме довгі роки. Проте, коли є цікаві акції, коли можна надавити на владу – будь ласка», – вважає Кирило Сазонов.

Тобто, на думку експерта, Ігор Коломойський взяв участь у цьому процесі, але зараз він уже «награвся», бо зрозумів, що швидкого ефекту він все одно не отримає.

«Я взагалі не хотів би розглядати розслідування, як помсту. Розслідування – це спосіб дізнатись правду, розібратись у тому, хто винен, та знайти вкрадені гроші», – каже політолог.

Проведення розслідування було однією з умов співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Наша держава взяла на себе зобов'язання провести якісний аудит.

«Я думаю, що зам'яти справу в Лондонському суді практично неможливо. Тим більше, коли є матеріали Генеральної прокуратури України та міжнародного агентства (Kroll – ред.). Ми обов'язково почуємо вирок», – переконаний експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 12:02 :16