середа, 17 січня, 2018, 0:20 Політика
Депутат пояснив зміну тактики щодо «деокупаційного» законопроекту

Сьогодні постатейний розгляд законопроекту про деокупацію Донбасу «відкрив очі» багатьом депутатам, які були готові голосувати за нього, і вони побачили, що підтримувати такий проект закону не можна.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Самопомочі») Лев Підлісецький.

Нагадаємо, сьогодні у ВРУ розглядають у другому читанні законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях». ВРУ нині не встигла розглянути всі правки до законопроекту і завтра продовжить розгляд ще близько 200 поправок.

Гість програми зауважив, що сьогодні постатейний розгляд законопроекту про деокупацію Донбасу «відкрив очі» багатьом депутатам, які були готові голосувати за нього.

«Але вони побачили, що за такий законопроект не можна голосувати. Цікаво, до речі, якщо спостерігали за ходом сесії сьогодні: до обіду Парубій дуже спішив – давайте скоро, правки не затягуйте. Навіть Віннику, який виступав із трибуни, не давали можливості коментувати правки, які зачитувалися. Просто ставили на голосування – давайте скоро, скоро, бо ми маємо сьогодні проголосувати. Після обіду тактика зовсім помінялася. Вони зрозуміли, що голосів немає на цей законопроект, і почали застосовувати тактику затягування, для того, щоб затягнути аж до четверга. І, можливо, на четвер зібрати людей і в четвер голосувати», – припустив гість програми.

Читайте також: Деокупаційний закон можуть використати для втручання у політичні процеси в Україні

Чи це вдасться зробити, у нардепа є сумніви, адже залишилось близько 200 правок.

Лев Підлісецький зауважив, що голосів не вистачає через ідеологічні розбіжності. З одного боку, каже нардеп, треба визнавати Росію агресором, а території – окупованими.

«Але коли ми приймаємо такий закон, він має бути повноцінним. Ми не будемо за якийсь період приймати ще один закон, де буде підсилена відповідальність агресора, де буде визначена територія, яка окупована», – наголосив Лев Підлісецький.

Читайте також: Законопроект про реінтеграцію Донбасу жахає: головні загрози

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 00:00 :12