середа, 17 січня, 2018, 17:32 Львів
Частину вул. Личаківської у Львові відкрили для проїзду

У Львові сьогодні відкрили для проїзду транспорту ділянку вул. Личаківської, від вул. Крупꞌярської до вул. Б. Котика.

Рух транспорту буде проводитись вниз як по вул. Б. Котика (односторонній рух) так і по вул. Некрасова (двосторонній рух). А вверх – по вул. Некрасова та вул. Черемшини з виїздом на вул. Копальну, повідомили у прес-службі ЛМР.

«Сьогодні, з 14 год відкрито для руху транспорту 350 м відремонтованої вул. Личаківської на ділянці від вул. Крупꞌярської до вул. Б. Котика, та продовжуються планові роботи на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Черемшини», – повідомив Олексій Хміль, прес-секретар ЛКП «Львівавтодор».

Натомість проїзд на вул. Мучну планують відкрити до кінця січня, тоді на ділянці від вул. Б. Котика до вул. Мечникова буде повноцінно відновлено двосторонній рух.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн євро. Тут мають здійснити капітальну реконструкцію дорожнього покриття, замінити трамвайну колію, контактну мережу та інженерні мережі, зокрема, колектор.

Реконструкцію вулиці здійснюють у три етапи. Перший – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:07 :21