вівторок, 16 січня, 2018, 22:06 Економіка
Забороняти торгівлю з окупантом треба через санкції, – Крулько

«Деокупаційний» законопроект має окреслювати тільки правовий статус окупованих територій та відношення України до цього. Натомість питання торгівлі потрібно забороняти через санкції, які абсолютно обґрунтовано мають бути накладені.

Таку думку висловив народний депутат Іван Крулько у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Народний депутат підкреслив, що виступає порти торгівлі з окупованими територіями. Проте це питання не має розглядатися в межах рамкового закону про деокупацію Донбасу.

«Деокупаційний» закон визначає саме правовий статус окупованих територій. Натомість забороняти торгівлю з окупованими територіями та агресором потрібно через санкції», – певен Крулько.

Він пояснює, що з цього закону потрібно повністю прибрати тезу про торгівлю, щоб не ставити під сумнів голосування за документ.Адже законопроект має окреслювати тільки правовий статус окупованих територій та відношення України до цього.

Натомість питання торгівлі потрібно забороняти через санкції, які абсолютно обґрунтовано мають бути накладені. Однак, зауважує депутат, проблема в тому, що саме чинна влада веде бізнес та торгівлю з країною-окупантом, а відтак запроваджувати санкції їй невигідно.

«Схема «Роттердам +» народилася саме задля того, щоб продовжувати торгівлю з окупованимитериторіями навіть в умовах блокади Донбасу. Однак торгівлю потрібно забороняти у будь-якому разі, адже поки що Україна фактично дотує ведення агресії проти себе», – констатував Іван Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 07:39 :21