Новини » Світ 16 січня, 2018, 3:29
ЄС планує вилучити вісім країн із «чорного списку» податкових гаваней

Посадові особи Європейського союзу запропонували видалити вісім юрисдикцій з «чорного списку» податкових гаваней, схваленого ЄС у грудні.

Цей крок, на думку критиків, може стати ударом по кампанії ЄС проти ухилення від сплати податків, – повідомляє Європейська Правда.

Минулого місяця країни ЄС вирішили укласти так званий «чорний список» податкових гаваней, щоб зупинити найбільш агресивні методи ухилення від сплати податків.

Однак тепер 8 із 17 юрисдикцій, які увійшли до списку, будуть вилучені з нього після того, як вони запропонували змінити свої податкові правила, пише агентство, посилаючись на документи ЄС.

Юрисдикціями, рекомендованими для вилучення, є Панама, Південна Корея, Об’єднані Арабські Емірати, Барбадос, Гренада, Макао, Монголія і Туніс.

Ця пропозиція буде обговорюватися на зустрічі послів ЄС в середу і, як очікується, буде прийнята міністрами фінансів ЄС, коли вони зберуться на наступному тижні в Брюсселі.

Юрисдикції, які залишаться в «чорному списку», це Американське Самоа, Бахрейн, Гуам, Маршаллові Острови, Намібія, Палау, Сент-Люсія, Самоа і Тринідад і Тобаго.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:27 :16