вівторок, 16 січня, 2018, 21:05 Суспільство
Військовим пропонують «тюнінгований» американцями радянський гранатомет, – депутат

Корупціонери в Міністерстві оборони пропонують військовим тюнінгований американцями радянський гранатомет, як нову зброю від США. Це яскраво демонструє, як працюють корупційні схеми у військово-оборонному комплексі України.

Про це розповів народний депутат України Андрій Білецький у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Народний депутат зауважив, що допомога у наданні летальної зброї від США – це безумовно позитивний момент. Але потрібно розуміти, що це не панацея для України і глобально не може вирішити потреби держави в підсиленні власного оборонного комплексу.

«Класична американська схема, коли вони всі свої допомоги у наданні зброї прив’язують до своїх оборонних концернів. Але треба розуміти дуже прості речі, які називаються обсягами. Ми ведемо війну з Росією, відтак витрати боєприпасів та зброї, коли починається активна фаза бойових дій, просто захмарні», – каже Білецький.

Наприклад, пояснює депутат, якби була інтенсивність боїв зразка Дебальцево 2015 року, то за тиждень 200 ракет «джавелінів» були витрачені тільки на невеликій ділянці цієї місцевості. Натомість по всій ліній фронту було використано близько 400-500 ракет.

«Насправді сподівання від американської зброї дуже завищені, адже коли відбувається найактивніший етап війни, то найбільш ефективним та основним засобом ураження РФ є саме ствольна артилерія», – запевнив Білецький.

Також депутат прокоментував інформації щодо того, що в полку «Азов» уже є американська зброя.

«Корупціонери в українському Міноборони продають американській приватній компанії РПГ-7 – радянський гранатомет 50-60 років. Американці знімають старий корпус, ставлять новий пластик, фактично «тюнінгують» цю зброю, але це не покращує її якість.

Потім гранатомети пропонують іншим корупціонерам, тільки за значно більшою ціною, у 2-2,5 тисячі доларів, в той час, коли продали його за 100 доларів. Це яскраво демонструє, як працюють корупційні схеми у військово-оборонному комплексі України», – констатував Андрій Білецький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:06 :26