вівторок, 16 січня, 2018, 16:19 Суспільство
Українець показав романтичну, красиву Боготу у новому кліпі «Бачата»
Ростислав Калацинський. Фото: facebook.com/rostyslove
Ростислав Калацинський. Фото: facebook.com/rostyslove

Ростислав Калацинський – 25-річний український журналіст, актор, ведучий, який народився у Львові, а зараз проживає у столиці Колумбії Боготі, створив новий кліп «Бачата», в якому показав людям іншу Боготу – романтичну, красиву, з неймовірним кліматом, красивими людьми та сексуальними танцями.

Про це Ростислав Калацинський розповів IA ZIK.

«Процес створення пісні тривав два місяці, адже після написання тексу та створення мелодії, зустрічався з музикантами, аби їх послухати. В результаті з написанням музики попрацювало троє музиканти. Я задоволений результатом, тому що хотів зробити мікс бачати та електроніки, адже ці стилі надзвичайно подобаються. Окрім того, бачата у Латинській Америці – один з головних стилів музики, а електроніка – прогресує у Європі», – розповів Ростислав Калацинський.

За його словами, зйомки відео на цю пісню «Бачата у Боготі» були для нього чіткі. Хотів показати головну площу столиці, історичний центр, а також бачату з пристрасними танцівниками. Про це і йдеться у пісні.

«На жаль, Колумбію за кордоном зазвичай змальовують негативно, ну і національні медіа тільки цьому сприяють, адже на телебаченні постійно показують сюжети з дрібними крадіжками, насильством і т.д. Я хотів показати і дати відчути людям іншу Боготу, більш романтичну, красиву, з неймовірним кліматом (він тут завжди помірний), з красивими людьми та сексуальними танцями. Так як я її відчуваю уже понад два роки. Я просто хочу сказати дякую Богота. Це місто мені подарувало спокій та кохання. І це мій подарунок. Богота – не зовсім схожа на столицю. Я можу порівняти Боготу зі Львовом. Люди спокійніші і ритм повільніший. Не думав, що скажу таке про 10-мільйоне місто», – зазначив Ростислав.

«Я відзняв уже понад 100 різних відео, але цей відеокліп однозначно мені запам’ятається сценами з танцівниками та ритмічністю. Я намагався якомога краще відзняти плани з танцівниками, адже Латинська Америка славиться своєю любов’ю до бачати», – сказав Хуліо В’єльма, оператор.

«Я з радістю відгукнулася на пропозицію Ростислава знятися у відеокліпі. У вотсапі він побачив фото мого профілю. Я була вбрана у блузку кольору червоного вина. Як уже потім дізналася одна з наших сцен була саме у цих кольорах. Так я і стала головною героїнею відео. Зйомки мені надзвичайно сподобалися, адже я люблю танцювати бачату. Окрім того, я народилася в Боготі і це – моє рідне місто. Я також хочу змінити негативний імідж, тому була щасливою бути частиною цього проекту», – зазначила акторка Джоана Контрерас.

У відеокліпі взяли участь і чемпіони Латинської Америки з бачати Джон Себастіан і Мілена Рольдан. Вони самі написали Ростиславу, коли побачили, що він шукає  танцівників бачати. Був приємно здивований і щасливий. Гонорару вони не просили і взяли участь безкоштовно, тому що їм сподобалася ідея відео та пісня (у відео вони з 3 хвилини 30 секунди).

«Сценарій, планування, зйомки та монтаж відеокліпу «Бачата у Боготі» відбувалися протягом останніх двох тижнів. Ми відзняли шість епізодів у столиці Колумбії, але після редагування вирішили залишити лише чотири, аби глядач міг краще роздивитися головну площу Колумбії та познайомитися ближче з бачатою», – сказав Ростислав Калацинський.

 

Нагадаємо, IA ZIK вже писала про те, як Ростислав (Rostyslove), який у свої 25 років вже побував у близько 20 країнах, потрапив у далеку Колумбію, як талановитий хлопець ламає звичні стереотипи колумбійців та українців, показує їхнє життя під іншим кутом зору.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 00:10 :50