вівторок, 16 січня, 2018, 11:22 Львів
Правоохоронці досліджують, куди ЛМР витрачала кошти, виділені на вивезення сміття, – Синютка

Після того, як обласна адміністрація взяла під свій контроль процес вивезення сміття зі Львова, вдалось суттєво зекономити кошти. Адже ЛОДА припинила грабіжницькі схеми, які були задіяні у цьому процесі. Тож, куди витрачались міські кошти раніше, повинні з‘ясовувати уже правоохоронці.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Сьогодні правоохоронні органи досліджують, куди дівала гроші міська влада, коли із бюджету, на моє переконання, абсолютно бездумно витрачались кошти», – наголосив Синютка.

Тож, на його думку, після завершення слідства буде оприлюднено «фірми-метелики», на які перераховувались ці суми. Адже виявилось, що за умови ефективного використанні коштів, того, що виділялось – більш, ніж достатньо, щоб вирішити проблему зі сміттям.

«Ми уже трьома траншами скерували кошти на потреби тих міст області, які допомагали вивозити сміття. Перші два транші становили по 20 мільйонів гривень, третій – 8 мільйонів», – розповів керівник ЛОДА.

За його словами, вдалось залучити втричі менші суми, ніж ті, що, начебто, потребувала міська влада, бо «на цьому ніхто не краде».

«Окрім того, ми припинили усі схеми із переведенням грошей у готівку. Я не знаю, куди вона розходилась. Напевне це скажуть вже правоохоронці. До того ж, із першого дня ми почали усе дуже чітко обліковувати. Я точно знаю, що із 1 липня до 1 січня 2018 року зі Львова було вивезено 101 633 тони твердих побутових відходів», – зазначив Синютка.

Він наголосив: чітко фіксується кожна машина, що займається вивезенням сміття, її вага та маршрут. Та навіть зараз є «злочинці», які замість того, щоб вивозити непотріб на полігони далеко за межами області, висипали його просто за Львовом.

«Та оскільки тепер відслідковуємо трафік кожної машини, нас вже так обманути не вдасться. Пам‘ятаю підприємця, який «язиком вилизував» купу сміття, що висипав у Старому Яричеві, написавши у документах, ніби вивозить це на полігон у Житомирській області», – розповів Олег Синютка. 

Читайте також: У Львові є ким замінити Садового, – Савельєв

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:05 :22