Новини » Політика 16 січня, 2018, 19:16
Порошенку слід боятися не Путіна, а українського народу, – Семенченко
Порошенку слід боятися не Путіна, а українського народу, – Семенченко
Порошенку слід боятися не Путіна, а українського народу, – Семенченко

Мені зрозуміло, чому саме зараз спливають ці документи. Бо Порошенка заставляє Путін виконати свої зобов’язання. Але Президенту сьогодні слід боятися не Путіна, а українського народу.

Про це в ефірі програми Vox  populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Семен Семенченко.

Телеглядач запитав у гостя програми, що, на його думку, чекає на Президента України, якщо доведуть автентичність заяв, які Порошенко 2007-го писав до ФСБ Росії. На це Семенченко відповів:

«Я не хочу серйозно розглядати ці заяви з однієї простої причини: там йде мова про те, що це лише оперативна справа, яка тільки накопичувала дані про людину. Але там написано «№67», тому я розумію, що десь 67 сторінок всього цього ще ходить.

Також для мене зрозуміло, чому саме зараз ці документи спливають. Бо Порошенка заставляє Путін виконати свої зобов’язання імплементувати законопроект про особливий статус Донбасу, дати амністію російським окупантам, які вбивали наших військових, покласти на плечі кожного українця плату за те, що зруйнувала в зоні бойових дій Росія і зробити так, щоб люди, які вбивали наших військових, стали українськими суддями та депутатами. Тому зараз буде спливати все більше компромату», – заявив Семен Семенченко.

Та, попри це, нардеп вважає, що Президенту сьогодні слід боятися не Путіна, а українського народу.

«А цей законопроект про деокупацію Донбасу – це така спроба «сісти на шпагат». А що я думаю стосовно цих «листів Порошенка»? Та навіщо нам взагалі дивитися на якісь там документи із підписом Порошенка? Давайте просто подивимося на те, що він творив всі ці роки разом із депутатами, за підтримки міністрів та більшості ЗМІ.

Немає розслідування щодо вбивств Небесної сотні, триває кампанія по реабілітації «беркутівців», які частково втекли до Росії та які залишилися тут, працівники поліції та мери, які здавали Донбас, майже всі сьогодні виправдані, ведеться справа лише по Єфремову, але ми добре знаємо, як це все відбувається», – каже народний депутат.

Семен Семенченко додав, що за Порошенка жоден поплічник Януковича не був засуджений, триває дискредитація добровольчих батальйонів, а торгівля з окупантом – продовжується.

«Всі ці дії, разом із відсутністю боротьби з корупцією та без якихось документів говорять про те, на чию користю працює чинний Президент», – зауважив народний депутат. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 01:20 :54