Новини » Світ 996

Подружжя у США утримувало в рабстві тринадцятьох дітей

Девід Аллен Турпін та Луїза Анна Турпін. Фото: bbc.com/Getty Images

У Каліфорнії арештували подружжя після того, як поліція знайшла 13 людей, яких нібито вони тримали у полоні у себе вдома, зокрема, декого «приковували до ліжок ланцюгами та замками».

Про це повідомляє ВВС Україна.

57-річного Девіда Аллена Турпіна та 49-річну Луїзу Анну Турпін затримали за підозрою в тортурах та тому, що вони залишили дітей у небезпеці.

13 людей віком від 2 до 29 років знайшли у будинку в Перрі, містечку, що розташоване у 95 км на південний схід від Лос-Анджелеса, повідомляє поліція.

Усі вони є братами та сестрами.

До поліції звернулася одна із жертв, якій у неділю вдалося втекти та зателефонувати до екстреної служби «з пристрою, який вона знайшла у будинку», – сказали у відділку поліції Ріверсайд.

Дівчина, яка, за повідомленням поліції, виявилася «лише 10-річною та трохи виснаженою», розповіла, що 12 її братів і сестер насильно утримують їхні батьки.

Поліцейські пізніше знайшли «кількох дітей, прикутих до ліжок ланцюгами та замками у темному приміщенні з неприємним запахом».

Але батьки не змогли логічно аргументувати причину утримання дітей в таких умовах, сказала поліція.

Поліцейські були «шоковані», виявивши, що семеро з тих, кого утримували в будинку, насправді були дорослими людьми віком від 18 до 29 років.

«У жертв були ознаки недоїдання, також вони були дуже брудні», – сказала поліція.

Усі постраждалі зараз проходять лікування в місцевих лікарнях.

Один з сусідів подружжя розповів, що сімейство Турпін «було тим типом людей, про яких ви насправді нічого не знаєте».

Loading...
Loading...
Loading...